26 Ekim 2013

Ziraat Bankası Bilgi Vermeden Şubemi Değiştirmiş!

Ziraat Bankası'nda bulunan hesabımın tarafıma hiçbir bilgi verilmeden şube kodu, İBAN numarası ve şubesi değiştirilmiştir. Bu konuda herhangi bir talebim olmamasına rağmen yapılan bu değişiklikten dolayı mağdurum. Bu konu ile ilgili Küçük Esat Ankara şubesine gittiğimde bana hesabımın kapatıldığı ve bununla ilgili hiçbir şey yapamayacakları söylendi.

Ben maaşımı hala bu hesap kartından çektiğimi söylediğimde ise, bana bir bilgi sahibi olmadıklarını ve yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Tarafıma acil olarak bu konu ile ilgili dönüş yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Taner 66 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön