14 Mayıs 2013

Ziraat Bankası Bilgi Güvenliği!

Daha önce de belirttiğim üzere 04.05.2013 günü, saat:10.52 sıralarında maaş aldığım Ziraat Bankasının Maximum Kartından bilgim haricinde alış-veriş yapılmıştır. Müşteri hizmetleri aracılığıyla yaptığım telefon görüşmesinde kredi kartımı kullanıma kapattırdım ve tutarın tarafıma iadesini talep ettim.

Ancak olayın üzerinden bir haftadan fazla süre geçmesine rağmen şahsıma iade edilen bir tutar olmadığı gibi tarafıma bir bilgilendirme de yapılmamıştır. İş yerimde bu durum bir çok çalışanın başına gelmiş bulunmaktadır. Bankanın bilgi güvenliği sisteminden şikayetçiyim ve mağduriyetim giderilmediğinden maaş aldığım bankamı değiştirmeyi, kredi kartımı da tamamen iptal ettirilmesini arz ederim.

Ahmet 133 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Şikayetinize istinaden 16/05/2013 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize cevap verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

  • Ahmet 17 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili mağduriyetim boyunca geçen süre zarfında bankanızın ilgi ve alakasından memnun kalmadığımı belirtmek istiyorum. 04.05.2013 tarihinde yapılan ve bilgim dahilinde olmayan bir alış-veriş neticesinde hem www.gittigidiyor.com internet sitesinden alış-verişi iptal ettirdim hem de ziraat bankası müşteri hizmetleri (444 00 00) ile yaptığım görüşme sonucu kredi kartını kullanıma kapattırdım. her iki şirketten de mağduriyetimin giderilmesini ve yapılan harcama tutarının tarafıma en kısa sürede iade edilmesini istedim. ancak olayın üzerinden iki hafta süre geçmesine ne tarafıma iade edilen bir tutar var ne de şahsıma yapılmış bir bilgilendirme. arz ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön