26 Kasım 2013

Ziraat Bankası Benden Parayı Geri İstiyor!

Babamın vefat durumundan dolayı bankada babama ait paranın olduğunu söylediler. Mirasçılar ile gittik imza ve vergisi ödenmiş şekilde 14. 000 TL aldık. 8 ay sonra cep telefonumdan ulaşıp banka personelimiz hata yapmıştır diyerek parayı tekrar istemektedirler.

Bu şekilde ödeme yapmam dediğimde de dava açarız 15 bini 50 bin olarak alırız diyerek korkutuyorlar. Bu olayın incelenip bir açıklama istiyorum. 0505***36 telefon numaramdan genel merkezden ulaşmasını istiyorum. Durum çok ciddi. Babamda Ziraat Bankası şube müdürlüğü yapmaktaydı, banka personeliydi.

İbrahim 82 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 26 Kasım 2013

    Geri dönüş yapıldı inceleme yapılıyor konu hakkında. Geri dönüş yapıp benimle görüşen bayan arkadaşada ilgilerinden doalyı çok teşekkür ediyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön