31 Temmuz 2014

Ziraat Bankası Bankamatik Paramı Yuttu.

25 Temmuz 2014 cuma günü saat 21 de Şırnak merkez şubesinde hesabıma 1100 lira para yatırmaya çalışıyordum. Bankamatiğe parayı yerleştirdim. Sonra bankamatik 700 lirayı tekrar bana verdi ama kalan 400 lirayı geri çıkarmadı. Sonra kartı çıkardı. Sandım hesaba 400 lirayı ekledi ama bakiyeme baktım eklememiş.

Şuan paramın nereye gittiğini bilmiyorum. 444 0 000 numaralı müşteri hizmetlerini aradım ne hikmetse bi kere bile bağlanamadım müşteri temsilcisine. Ben o kadar ücret ödeyerek bankayı arıyorum masraf yapıyorum ama bankanın müşteri h8zmetleri hizmet vermiyor. Benim paramın nerede olduğu belli değil. Kayıp çalıntı ihbarı vermek istesem bile muhatap olunmuyor benimle. Nerde kaldı müşteri güvenliği.

İlker 375 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön