04 Haziran 2014

Ziraat Bankası Bankamatiği Hep Sorunlu.

Hesabımdan para çekeceğim Zekeriyaköy Ziraat Bankası Bankamatiğine bu ay başı iki ayrı günde gittim para çekemedim. Son dört ayda sadece bir kez bankamatikten para çekebildim diğerlerinde hep gişeye gitmek zorunda kaldım. Bugünde Bankamatikten para çekemeyince (arızalı değil, ödeme yapmıyor) içeride gişede bir çift işlem yapıyordu, sıra yok diye gittim, sıra numaramı elimdeki bankamatikle aldım, iki gişeden biri çalışıyordu, çiftin işi uzadı, derken iki kişi daha geldi numara aldılar, sonra bir kişi daha geldi o da numara aldı. İşlem uzayınca nihayet 2. memur geldi ve sıra numarası olarak en son geleni gişeye aldı. Bu neyin sırası bende Ziraat Bankası müşterisiyim.

Haluk 303 Okunma

Cevaplar

  • Haluk 04 Haziran 2014

    Şu anda 04.06.2014 saat 18:40 da yine bankamatik'e para çekmek için gittim ama yine aynı şekilde çalışan ATM para çekmek istediğimde geçiçi bir süre hizmet veremediğini yazdı. Yok ya sıraya girip senden sonra gelenlerin önceden işlem yapmasına sinirlenmeyeceksin ya da günlerce Ziraat Bankası Zekeriyaköy ATM'sinin hizmet vermesini bekleyeceksin.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Haziran 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön