Ziraat Bankası Banka Promosyon Ödeneği!

Mustafa Ç. |

2014 Eylül ayında Kahramanmaraş ili Göksun ilçesi Ericek Merkez Ortaokuluna rehber öğretmen olarak atandım. Yaklaşık 2-3 ay sonra da İlçe MEB ile Ziraat Bankası arasında maaş anlaşması imzalandı. 2015 Ocak ayından başlamak üzere 6 ayda bir 3 yıllığına MEB personeline 135 TL
promosyon yatırılması kararlaştırıldı ama 2015 Ocak ayında tarafıma promosyon yatmadı.

Fakat 2015 Temmuz ayında promosyon hesabıma yattı. Sonrasında ise 2016 Ocak ayında promosyon geldiğiniz yerden almışsınız diye tekrar yatmadı. Bankalardan net bir geri dönüt alamamaktayım. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  27 Ocak
  17:13

  verdiğiniz adreslerden yahut telefon numaralarindan çok ilgileniyorsunuz ya. Yeri geliyor defalarca arıyorum telefondan goksun şubesini açan olmuyor. Sanirsin basbakanla konusuyorsun personelle gorusurken.

 • 22 Ocak
  09:21

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr