20 Ocak 2014

Ziraat Bankası Bağış Yapmak İstediğim Yeri Beğenmemiş Olmalı ki İşlemimi Yapmadılar!

İstanbul Bahçelievler Yayla şubesine saat 4 civarında (17 ocak 2014) gittim, TC kimlik numaramla sıra numaramı aldım, gişe görevlisine elimde ismi,hesap numarası ve hesabın bağlı bulunduğu şubesi yazılı kağıdı uzatıp, buraya bağış yapmak istiyorum dedim, evirdi çevirdi, bilgisayarından bir şeylere baktı ve "olmuyor" dedi.

"Şehremini şubesine gitmeniz lazım, buradan havale edemeyiz." şaşırdım tekrarladım, Şehremini şubesine mi gitmem lazım, buradan olmuyor mu dedim, kesin bir dille reddetti, hayır buradan olmaz diyerek. Eve döndüm, Derneğin yetkilisiyle görüştüm, Türkiye'nin her yerinden gönderilebilir, ters davranmış dedi. Şikayet için şubeye gitmeyi düşündüm ama açıkçası güvenimi yitirdiğim.

Nazan 121 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön