Ziraat Bankası Avrupa Birliği Tarafından Verilen Hibenin Hesap İşletim Ücreti Olarak Kesilmesi!

Rıza K. |

Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Okul ile Ziraat Bankası'nın bir anlaşması varmış, AB hibelerinin yatırılabilmesi için bunun gerekli olduğunu söylemişlerdi. Fakat hesabımdan 6.40 Euro hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Daha sonra telefon bankacılığı aradım fakat oradan işlem yapılamadığını, hesabın bağlı olduğu şubeye gitmem gerektiği söylendi. Yahu İstanbul'dayım, bunun için Eskişehir'e mi gideyim? Daha sonra bana en yakın şubeye gidip durumu izah ettim, onlar da dilekçe yazdırıp hesabın bağlı olduğu şube Anadolu Üniversitesi Şubesine gönderdiler. Aradan belirli bir süre geçtikten sonra Anadolu Üniversitesi'nin şubesini aradım. Telefondaki şube çalışanı, bunun artık şube aracılığı ile olmadığını, işlemi merkezin yaptığını söyledi. Yani bütün emeklerim sonuçsuz kaldı. AB'nin verdiği hibeyi hesap işletim ücreti adı altında kestiler. Şikayetçiyim! Gerekirse AB nezdinde de şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  09:23

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr