11 Şubat 2014

Ziraat Bankası ATM'si Sürekli Bozuluyor!

Zeytinburnu Olivium AVM' deki Ziraat Bankası'na ait ATM sürekli bozuluyor. Bankaya daha önce bildirmeme rağmen ne zaman isim düşse arızalı oluyor. Maaş müşterisi olduğum için sürekli kullanmaya da mecburum. Zaten ATM çok yetersiz şube açılması için başvuruda bulunduk ondan da sonuç çıkmadı. Diğer ATM ve şubeler uzakta olduğundan oldukça zaman kaybı oluyor.

Bankayı aradım arızalı bildirmek için operatöre ulaşmak imkansız. Telsiz mahallesine yeni bir şube, o da olmazsa ATM yapılmasını istiyorum. Mevcut ATM çok yetersiz ve arızalanıyor sürekli. Daha önce yine şikayet ettim ama değişen hiçbir şey yok maalesef. Yine aynı sorunlar devam ediyor. Bunu kim çözecek nasıl çözecekse artık çözsün lütfen!

Kemal 106 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön