11 Şubat 2014

Ziraat Bankası ATM'de İşlem Yapmasını Bilmeyen Ne Yapacak?

11.02.2014 tarihinde saat 9:30'da Gaziantep Akyol Ziraat Bankası şubenize çocuğumun eğitim ve kredi borcunu ödemek için gittim. Almış olduğum 622 no'lu fişle sıram gelince gişede yapmak istediğim işlemi belirtince görevli gişe memuresi işlemimi ATM'den yapmamı istedi bende diğer şubelerde içeriden işlem yaptırdığımı söyleyince biz yapamıyoruz diyerek işlem yapmadı!

Bu nasıl bir anlayıştır? Bankanızda ATM'den işlem yapmasını bilmeyen müşterileriniz ne yapsın bir yol gösteren var mıdır Ziraat Bankasında acaba? Böylesi bir şeyle karşılaşmak sanırım hiçbir bankada mevcut değildir. Demek ki bu uygulama sadece Ziraat Bankasına mahsus. Bilgilerinize sunarım.

Vedat 169 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön