Ziraat Bankası ATM Parayı Vermedi!

Nurtekin N. |

Babam Eskişehir Ziraat Bankası emekli maaşı müşterisi 05.07.2015 günü saat 17:00:11 tarihinde Eskişehir Gündoğdu mahallesi ATM'sinden hesabıma yatan parayı oğluma çekmesini istedim. Bankamatikten 1000.00 TL yazdık parayı ATM vermedi. Para verme haznesini açtı bankamatik parayı geri aldı yanımda insanlarda gördü makbuzla bankamatik kartını verdi.

Müşteri hizmetlerini aradık bankamatik sayılacak sonra sizin hesabınıza iade edilecek dendi anlayacağınız ATM parayı vermedi üstüne makbuzu verdi. Kartı iade etti hesaba tekrar kontrol ettik hesaptan para çekilmiş gözüküyor ATM'de arıza yok diyor müşteri hizmetleri de telefonu yüzümüze kapattı.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurtekin N.
  07 Temmuz
  19:06

  Değerli eskişehir merkez Şube ATM ler ekiplerine çok teşekkürlerimi iletiyorum çok güzel bir şekilde ilgilendiler hemen vakit geçirmeden çözduler

 • Nurtekin N.
  07 Temmuz
  18:54

  d

 • 07 Temmuz
  13:41

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr