Ali A. Teşekkür Mesajı

Sorunum kasiyer kızın yanlış tarih girmesinden kaynaklanmış sorunum çözüldü.

Ziraat Bankası ATM Paramı Yuttu İade Etmiyorlar!

Ali A. |

16.01.2015 tarihinde gece 3:30 sularında Ziraat Bankası z1750143 no: 21273 bağımsız bankamatikten kartsız işlemden arkadaşıma 50 TL para göndermek istedim işlemler tamamlandı. Telefonumun güvenlik nedeniyle işlem gerçekleşmiyor. 444 0000 ya da şubelerimize başvurun dedi. Parayı yarısına kadar çıkarttı sonra geri içeri çekti. ATM hiçbir şey yokmuş gibi yoluna devam etti.

Müşteri temsilcisi en yakın şubeye başvurmamı söyledi. Şubeye başvurdum dilekçe gönderdiklerini söylediler ben yarım saat geçmeden mesaj geldi kayıtlarımız uyumlu olmadığından işlem gerçekleşmemiştir diyerek bu bugün cuma araya iki gün girecek ve benim para arada kaynayıp gidecek. Bu konuda şikayetim var!

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  21 Mayıs
  18:52

  Sorunum kasiyer kızın yanlış tarih girmesinden kaynaklanmış sorunum çözüldü.

 • 19 Ocak
  12:28

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr