11 Mayıs 2015

Ziraat Bankası ATM Paramı Yuttu.

22 Şubat 2015 tarihinde Ankara Sincan G.İ.M şubesindeki ATM'ye kartsız işlem vasıtasıyla para yatırmak istemiştim fakat yatırdığım paranın ATM' ye sıkışması sonucunda işlemimi gerçekleştiremedim.

Çalıştığım yerden iş yoğunluğu sebebiyle 13 Nisan 2015 tarihinde izin alarak Sincan şubesine gittim ve durumu anlattım sonra bir form doldurdum bana en geç 3 gün içerisinde döneceklerini söylediler fakat olumlu ya da olumsuz bir cevap gelmedi. 17 Nisan günü tekrar Sincan şubesine gidip durumun akıbetini sorduğumda ise paramı almam için gereken süreyi kaçırdığımı söylediler, benim yaptığım araştırmalara göre bu süre 1 yıl civarında gerekli işlemin yapılıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Cengiz 579 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön