01 Eylül 2014

Ziraat Bankası ATM Paramı Yuttu.

Ziraat Bankası 676***3191 numaralı kart hesabıma 30.08.2014 tarihinde saat 15:00-15:30 arasında Polatlı Ziraat atm'sine 90 TL parayı atm'ye koydum 90 tl'yi tanıdı işlemi onayladım. İşlem devam ediyor derken birden geçici olarak hizmet verememektedir yazdı ve kartımı verdi, ancak herhangi bir makbuz vermedi. Şuan hesabımda bakiyemde yatırdığım 90 tl görünmüyor.

Müşteri hizmetlerinizi defalarca kendi numaram dahil çok kez aradım, ancak herhangi bir şekilde açılmadı. Şahsi telefonumdan ulaşılmasını ve gereğinin yapılmasını rica ederim. Yoksa gerekli olan kurumlara şikayet edeceğimi bilmenizi isterim işlemleri yaptığım atm'de kamera vardı buradan da inceleyebilirsiniz.

Ömer 1.737 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön