18 Eylül 2013

Ziraat Bankası ATM Parama El Koydu!

Bankanız Ankara/Batıkent semtinde Atlantis Avm içersinde yer alan ATM makinesinde yaptığım Kartsız işlem sonucunda makine aniden arıza vererek yatırmış olduğum ALES sonbahar dönemi sınav ücretini geri vermeden işlemimi sonlandırmıştır.

Paranın hesabıma geçmesi için yaptığım başvurunun sonucunda Bankanız Müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi bir tarih belirtmemiştir. Bahsi geçen sınavın son para yatırma tarihi 20 eylül 2013 cuma günü olması ve bu tarihe kadar paranın benim hesabıma geçmemesi sonucunda meydana gelecek maddi ve manevi bütün yükümlülüklerden Ziraat Bankası sorumludur ve ilgili kurumlara başvurarak hukuki süreç başlatılacaktır. T.C Ziraat Bankası'dan bu nedenle şikayetçiyim.

Oğuz 80 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön