11 Ekim 2014

Ziraat Bankası Atm Para Üzeri Sorunu!

Ziraat Bankası'na ait Denizli Teras Park Avm den yapılan fatura ödemesi sırasında para üzeri olan 63, 25 tl tutar ATM arızası sebebi ile teslim alınamadı. Konu ile ilgili Denizli bereketli şubeye gerekli işlemler başlatılması adına talimatname bırakıldı. Fakat aradan 1,5 ay geçmesine rağmen herhangi bir bilgi verilmedi.

Bugün Bereketli şubeye bilgi almak amaçlı gittiğimde para grup merkeze, para grup merkez ise ismime havale geldiğine dair Çamlık şubeye yönlendirildim. Çamlık şubeye ulaştığımda ise herhangi bir havale olmadığı bilgisi verildi ve Denizli merkez şubeye (Para grup merkez ile aynı yer) E yönlendirildim. Fakat mesaiye yetişemedim. Bilgi rica ediyorum.

Gokhan 511 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan 14 Ekim 2014

    Denizli bereketli şube Para grup merkez kesinlikle aldıkları maaşları hak etmiyorlar. Şikayeti oluşturduğum gün 20 km yolu boşu boşuna kat ettim. Yazıktır insanlara bu şekilde hizmet verilmesin lütfen tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön