Ziraat Bankası ATM Para Üstü Vermemesi!

Mustafa G. |

24.11.2015 tarihinde Nata Vega AVM ATM'sinde ÖSYM tercih başvurusu oturumu için 15 TL para yatıracaktık. ATM'ye 20 TL para yatırma haznesine yerleştirdik. İşlemi tamamladım para üstü beklerken arızalı olduğu bildirerek para üstü vermedi. Banka şubesine gidilip 5 TL alınmasını söyledi. Hani 5 TL tamam çok büyük bir para değil ama açıkçası şubeye de ve bankalara bırakmakta istemiyorum. Bizden bu kadar ücretler paralar kazanırlarken bırakmak istemiyorum ama şöyle bir şeyde var şubeye gitmek gelmek yol parası verilmesi 5 TL'yi de geçiyor. Aksilik çalışma saatlerimiz de tutmuyor bankaya gitmek içinde. Ziraat Bankası gibi bir bankanın ATM sinde böyle bir arıza olmaması lazım.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  09:50

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr