01 Kasım 2014

Ziraat Bankası ATM Kartından 18 Gündür Haber Yok.

14 ekim'de ATM kartımı yuttu (benim yavaş davranıp kartımı almamam sebebiyle). Hemen kendi şubemi aradım, biz ilgilenmiyoruz en yakın şubeyi arayın dediler. En yakın şubeyi aradım, kart bize gelir ama ne zaman geleceği belli olmaz yeni kart isteyelim dediler. Ben de yeni kart istemedim kartım arızalı falan değildi.

Müşteri hizmetlerini aradım onlarda en yakın şubeye gelir ama isterseniz yeni kart verelim dediler. Yeni kartın gelmesi de 15 günden az sürmez diye yeni kart istemedim. Şimdi de kartımın sistemde arızalı göründüğünü söylediler. Ben nereden bileyim 20 günde kartın ATM den 300-400 metre ilerideki şubeye gelmeyeceğini. Artık yeni kart için de bir 30 gün beklerim.

Ömer 967 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön