01 Ekim 2015

Ziraat Bankası ATM Kartımı Yuttu!

İşin hikayesi bundan sonra başlıyor zaten. Direk bankaya gittim paramı kartsız T.C. No. ile çekebilir miyim diye soruyorum "hayır" cevabı alıyorum. Yeni kart talebinde bulunduk sizin adınıza deniyor ve 4-5 saat sonra şahsım aranıp "biz kart talebinde bulunamıyormuşuz, siz telefon ile arayıp halledin" deniyor.

Bir sabır çekip telefonla bankayı aradığımda ise "gelip bankada halletmeniz gerekiyor" diye dalga geçilircesine bir cevapla karşılaşıyorum. Kart çıkartmaktan vazgeçiyorum 10 gün sonra gidin ATM'nin bağlı olduğu şubeden kartı alın deniyor. Bu kadar olayı geçtim sanki ben suçluymuşum gibi 10 gün beklemek nedir kardeşim? ATM'yi açıp yutulan kartları şubeye götürmek bu kadar zor bir iş mi?

Evren 3.419 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Ekim 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön