24 Mart 2015

Ziraat Bankası ATM Arızasından Dolayı İşlemlerimiz Aksamaktadır.

Para çekme ve yatırma işlemlerinin yapıldığı cihazlarınız bankanızın personelleri tarafından bazı işlemlerde Ziraat Bankası merkezi sistemi tarafından arızalı olması nedeniyle aksamalara sebebiyet vereceğini bize bildirmişlerdir. Bu aksamalar ve arızalar hala devam etmekte ve şube içinden para yatırdığımız zaman bizden fazlaca ücret alınmaktadır.

Alınan fazla ücretler sisteminizin arızalı olmasından kaynaklanmakta ama faturasını vatandaşa kesmektesiniz. Alınan fazla ücretlerin ATM'lerin aldığı kadar olmasını, ATM'lerdeki arızaların giderilmesini ve fazladan alınan paraların tarafımıza iade edilmesini istiyorum.
Gereğinin en kısa sürede yapılmasını arz ederim

Vedat 815 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr Saygılarımla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön