20 Ekim 2014

Ziraat Bankası Amaç Hizmet Değil.

Ziraat Bankası hizmetin değil yanıltıcılığın peşinde. Acil para yatırmam gerekirken paramı Atm'den çekemeyip müşteri hizmetlerini arıyorum ve 15 dk bekletilip karşıma çıkan şahısa durumu anlatıyorum sorun olmadığı ve parayı çekebileceğim söyleniyor.

Dönüyorum Atm'ye ama herkes para çekebilirken ben çekemiyorum. Hop dön tekrar 20 dk'lık mesafe telefonu şarja tak ve arayıp 15 dk daha bekle. Çıkan şahıs günlük limit çekemezsiniz diyor. Anlatıyorum az önceki arkadaş bana bunu dese ben 20 dk git, 20 dk gel, 40 dk yürümeyeceğim ve parayı başka şekil göndermeyi denerdim diyorum. Ben şikayetinizi alayım diyor karşımdaki 30 dk bekletip sistemde sorun sonra arayıp şikayet oluşturun deniyor.

Redal 6.392 Okunma

Cevaplar

  • Redal 21 Şubat 2017

    Çok iyi bilgi verdiniz teşekkür ederim. Ben bile şikayeti unuttum siz nasıl unutmazsınız. Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Yapmayacağınızı da biliyorum. Biraz hizmet için hareket edin, vatandaşın mağduriyeti zerre umurunuz da değil. Yaşadığım olayı hatırlayıp bir kez daha sinirlenip ve bir kez daha yazmak istedim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön