Ziraat Bankası Aksaray Şubesi Yardımcı Olmuyor!

Mehmet K. |

Yılbaşı gecesi eşimin kartından para çektim bankamatik kartı aldı. Bende hemen içeri girip durumu izah ettim. Banka görevlisi kartı veremeyeceklerini eşimin gelmesi gerektiğini ifade etti. Bende eşimin yeni doğum yaptığını gelemeyeceğini bankamatikte kameranız olduğunu, son yaptığım işlemi , eşimin kimlik ve hesap numarası dahil her şeyi söyleyebileceğimi ifade ettim.

Banka görevlisi hayır ya eşiniz gelecek yada noterden vekaletname getireceksiniz dedi. Benim gibi 3-5 kişi daha geldi aynı sorunla sonra anlaşıldı ki bankamatik bozukmuş ellerinde bu şekilde onlarca kart var. Kendi ihmallerini bize yüklüyorlar. Ben taksi tutup gelsem onun parası ne olacak yada eşim il dışında olsaydı.?

Etiketler :

ATM Kart Yutma Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  11:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr