08 Şubat 2016

Ziraat Bankası 3D Secure Sayfasında Görülen No, Bana Ait Değil

Online alışverişte kartımı kullandığım zaman yönlendirildiğim Bkm.com.tr altyapısındaki sayfada başı ve son 4 hanesi görünen 0531 *** 3658 olarak kayıtlı numara bana ait değil. 2 aydır müşteri temsilciliği üzerinden sorun için telefon görüşmesi yapıyorum ve başarısız müşteri temsilcileriniz sorunu hala çözmediler.

Bu numaranın nasıl değiştiğine kim tarafından değiştirildiğine dair hiçbir bilgim yok. Numaramın adıma kayıtlı olan sonu 1762 ile biten numara ile değiştirilmesini istiyorum. Bakın yeter artık 2 aydır bu konu yüzünden he şubemle hem müşteri temsilciliği ile görüşüyorum çözün artık şu sorunu. Bu sorunun da nasıl gerçekleştiğine dair bilgilendirme istiyorum. Telefon numaramı kim değiştirmiş.

Nazmi 170 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön