12 Ocak 2015

Ziraat Bankası 3 Adet Otomatik Ödeme Talimatı Olduğu Halde Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş.

Yaklaşık bir senedir kullandığım banka ya ilk günden otomatik ödeme talimatları verdim ve hiç hesap işletim ücreti kesilmemişti. Ev değiştirdim eski faturaları silip yenilerini ekledim fakat bu arada son üç ayı kapsayan bir hesap işletim ücreti kesilmiş.

İnternet sitesinden mail attım 4-5 gündür geri dönüş olmadı, şubeye gidip durumu anlattım "hesap hareketlerinde görünmüyor başka bir şeyle karıştırıyorsunuzdur" denilip ilgilenmediler. Bu ödemenin tarafıma iade edilip ilgili şubenizdeki gişe görevlilerinin müşterileri saf yerine koymalarından vazgeçmeleri hakkında uyarıda bulunmanızı rica ve tavsiye ederim.

Mustafa 635 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Ocak 2015

    2 gün geçmesine rağmen ne arayan var ne soran.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön