21 Şubat 2014

Ziraat Bankası 29 Gündür Kartımı Göndermiyor

22 Ocak 2014 tarihinde Genç bank kartımı kaybettiğim için yenisini talep ettim. Ancak tam tamına 29 gün geçmesine rağmen kartım bir türlü gelemedi. Neredeyse her gün Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleriyle konuşmama rağmen kesin ve net bir cevap alamamakla birlikte her konuşmamda farklı bir cevap alıyorum.

Bir gün kartımın henüz basılmadığını ertesi gün kartın basım aşamasında olduğunu sonrasında ise basıldığını söylüyorlar fakat az önce konuştuğumda kartımın henüz basılmadığını öğrendim. Öğrenciyi mağdur etmekle kalmıyorlar bir de kartımın basım aşamasında olduğundan dolayı iptalini de gerçekleştiremiyorum ki Hızlı Genç Bank kart alayım. Avans kullandığım için kart olmadan paramı çekemiyorum.

Merve 1.582 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön