08 Temmuz 2014

Ziraat Bankası 27 Dakika Beklememe Rağmen Cevap Veren Olmadı.

Bir müşteri numarasını almak için bağlandığım Ziraat Bankası telefon bankacılığında 27 dakika beklememe rağmen sürekli başka müşterilere hizmet verdiklerini belirterek hatta beklettiler.5 dakikayı anlarım 10 dakikayı anlarım 15 dakika yine tahammül ederim ama kardeşim 27 dakika nedir ya?

Modem kurulumu için bile bağlandığımızdan en fazla 15 dakika hatta bağlanıyoruz ama gel gör ki ufacık bir işlem için hatta 27 dakika bekle (bu beklediğim ve telefona cevap verilmeden kapattığım süre kim bilir beklesem daha kaç dakika bekleyecektim.) ve işlemini gerçekleştiremeden sinir küpü olarak telefonu sonlandır. Böyle saçmalık böyle bankacılık olmaz. En azından internet sitenizden müşteri numarası alınmalı.

İbrahim 403 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön