16 Mayıs 2016

Ziraat Bankası 2 Yıl Önce Ödenmiş Kredi Kartı Borç Ödenmemiş Gözüküyor.

2-3 Yıl önce Ziraat Bankası kredi kartı kullanmaktaydım. 3 defa üst üste askeri ücreti ödemediğimden dolayı bir süre sonra kapandı ve kalan bakiye tamamı ödenmesi gerektiğini bildirdiler. Bir süre sonra kalan bakiye tamamını kapattım.

Üstünden 2 yıl gibi bir süre geçmesine rağmen kalan bakiye ödenmemiş olarak gözükmektedir. Bununla ilgili bilgi almak için şubeyi arıyorum fakat hiç kimse telefonlarına cevap vermemektedir. Ziraat Bankası şubelerini hiçbir türlü denetlemiyor mu?

Eğer denetleniyorsa bu tür durumlar neden kaynaklanıyor? Sonuçta şube böyle 1000 kişiye yapmış olsa orada çok büyük haksızlık ve haksız kazanç olmaktadır. Buna göre de vergilendirme yapılması gerekmektedir. Yetkili bir kişinin bu durumla ilgilenmesini istiyorum.

Ali Burak B. 450 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön