10 Mayıs 2014

Ziraat Bankası 2 Aydır Papağan Gibi Tekrarlıyorlar "Kart Basılmış Kuryede"!

Kaybolan Ziraat Bankası Genç Bank Kartımın tekrar çıkarılması için başvuruda bulunmuştum. 2 ay önce kartınız basılmış, kuryeye teslim edilmiş demişlerdi. Bugün tekrar gittim 2 aydır duyduğum ''kartınız basılmış kuryeye teslim edilmiş'' sözünü tekrar duymaktan farklı bir yardım alamadım.

Müşteri temsilcisini arayın dediler bir ara. Onu da yaptım 10 gündür sabah, akşam, gece, kuşluk vakti, şafak vakti her vakit aradım. Yaptıkları tek şey 1 saat süresince bana müzik dinlettiler muhatap bulamadım.

Genç Bank Kartımı zamanında alamayıp 250 TL avansımı kullanamadığımdan ötürü maddi sıkıntılar çektim. Bunun sonucunda da çevreme mahcup oldum ve ruhsal çöküntü yaşıyorum. Yalvarıyorum yardımcı olun!

Burak 329 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön