03 Aralık 2013

Zigavus İlaç Kozmetik Saç Bakım Ürünleri Saçlarımı Daha Fazla Döktü!

2 hafta önce gittiğim bir eczanede yapılan saç analizi sonucu tavsiye edilen Zigavus İlaç Kozmetik ürünlerinden, Zigavus ekstra plus sarımsaklı şampuan, Zigavus Medica Medikal şampuan ve Zigavus Isolde kür ampul satın aldım ve söylenen şekilde kullandım. (Medikal şampuan ve kür ampul haftada iki kere aynı gün, diğer günler sarımsaklı şampuan)

Medikal şampuan ve kür ampul kullanımı sonrasında saçlarım normalde olandan çok daha fazla döküldü. Bu güne kadar 4 kez bu olayı yaşadım, zamanla düzelmesini bekledim. Fakat her seferinde aynı şekilde devam etti.

Ben zaten saç dökülmesi şikayetiyle gitmiştim. Sorunum bu ürünlerle dahada arttı. Son yıkamadan sonra dökülen saçlarımın fotoğrafını çektim. Üretici firmanın açıklamasını bekliyorum.

Ayşe 11.109 Okunma

Cevaplar

  • Zigavus İlaç Kozmetik Temsilcisi18 Eylül 2014

    Sayın Ayşe Hanım Zigavus markalı ürünler Ege Üniversitesi ARGEFAR işbirliği ile geliştirilmiş ve Sağlık Bakanlığının akreditasyon verdiği bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilmiş olup, dermotolojik olarak uygunluğu kanıtlanmıştır. Aynı zamanda SAÇDER tarafından kabul edilen ve hastalara protokol kapsamında önerilen hiçbir yan etkisi olmayan şampuan olarakta kabul edilmiştir. Ek olarak şunları size iletmekten onur duyarız. Saç analizi sonucu verilen tedavi bilimseldir. Saç derisi kalınlaşmış ve sert kerotinik kepeklenme ve deri artıkları ile saç yağını yoğunlaştırdığı için Medicade Şampuan bu sıkıntıyı aşmanızı sağlamaktadır. Sarımsaklı şampuanımız ise saç dökülmesini önlemenin yanı sıra bir saç telinin ihtiyaç duyduğu bütün maddeleri içinde taşımaktadır. Bu nedenle sarımsaklı şampuanın içindeki sarımsak ekstresi saç dökülmesini önler. Saçları dolgunlaştırır. Saç diplerinde virüs ve bakteri oluşumunu engeller. Saç teli keratonik olarak beslenir. Saç hücresi ekstre içindeki c vitamini sayesinde canlanır, saçı yeniler. Başlangıçta saçınızın dökülmesi iddiası eksik bir izlenimdir. Cansız saç tellerini döker ve bunların yerine güçlü, sağlıklı yeni saçların çıkmasına yardımcı olur. Şikayetinize konu olan ürünler hakkında uzmanlarımızdan görüş almak için 0850 225 3 225 numaralı danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön