27 Ağustos 2015

Zigavus İlaç Kozmetik Faydasından Çok Zararı Var!

Yağlı saçlarım için yaklaşık 2 aydır sarımsaklı şampuanı kullanıyorum. Fakat saçımdaki dökülme azalmamakla beraber kaşıntı ve inanılmaz derecede kepek yaptı. Saç dökülmem eskiye göre daha çok fazlalaştı. Bu durum canımı çok sıktı. Keşke hiç kullanmasaydım dedirtecek bir ürün.

Burhan 11.903 Okunma

Cevaplar

  • Burhan29 Eylül 2015

    Yağlı saçlarım için kullanmakta olduğum zigavus sarmsaklı şampuan aşırı derecede kepek ve dökülme yaptı. Bu şampuanı yaklaşık 3 aydır kullanmaktayım ancak saç dökülmem artmış ve saç yapım değişmiş durumdadır. Ürünün 1 kutusu elimde hiç kullanılmadı ve ben bu ürünü çöpe atmayı düşünüyorum. Ürünleriniz hem pahalı hem de saç yapımı bozmuş durumda, şampuanınızı kullandığım günden beri saçlarım dökülmektedir. İletişim yoluyla birkaç kere aramama rağmen geri dönüş yapılacağı söylendi halen beklemekteyim. Size ve ürünlerinize karşı düşüncelerim değişmiş durumda umarım bu mesaja çözüm üretebileceğiniz bir cevabınız vardır. Böyle durumlarda ne kadar ilgi gösterdiğinizide kamuya ifade etmiş olursunuz.

  • Burhan04 Eylül 2015

    Kullanmakta olduğum sarımsaklı şampuanın tüm saç tipleri için uygun olduğu söylendi. Şimdi ise farklı önerilerde bulunuyorsunuz. Ayrıca telefon görüşmesinde 2 ay düzenli olarak kullanmam gerektiğini söylediniz. Şimdi 3 ay kullanmam gerektiğini söylüyorsunuz. Açıkçası verdiğiniz bilgiler beni şaşırtmadı, uzman eczacınız tarafından geri dönüş yapılacağını söylediniz ancak halen beklemedeyim. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür etmek isterdim ama maalesef üzgünüm.

  • Zigavus İlaç Kozmetik Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Merhaba Burhan Bey, Öncelikle ürünlerimize göstediğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Yağlı saçlar için papatya ekstreli şampuanımızı önermekteyiz. Saç dökülmesine karşı önerdiğimiz sarımsaklı şampuanı 3 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanılmasını önermekteyiz. Söz konusu sarımsaklı şampuanın kullanımın ilk aşamasında, zayıf saçlar dökülme sürecine girer, saç dipleri temizlenir saç hücreleri sarımsak ekstresi ile beslenir ve daha sağlıklı saçların oluşma süreci başlar. Sarımsağın etkisini görebilmek için kullanıma düzenli olarak devam edilmelidir Zigavus Pharma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön