Ziebart Detaylı Temizlik Komedisi!

Erdal Erdal24 Şubat 12:02

Bursa 'da hem Osmangazi hem de Nilüfer Ziebart  temsilciliklerini uzunca bir zamandır yürüttüklerini öğrendiğim sözde yetkililer aracımız cumartesi akşamı teslim ettiklerinde yarı loş bir ortamda markaya güvenerek teslim aldım fakat ertesi sabah arabamı incelediğimde tam bir hayal kırıklığına uğradım. aracın ne motoru ne koltukları ne iç döşemesi hiçbir şeye uğraşılmamış kul tablalarını dahi temizlemeye tenezzül edilmemiş bir de üstüne  getirin bir daha çocuklar halleder denince tepem attı. 

1 gün sabahtan akşama aldığın arabaya yaptığınız profesyonelliği gördükten sonra sizin birçok basit oto yıkamacıdan daha amatör olduğunuzu söyleyebilirim. Bu arada teslim alırken çıkmıyor dediğiniz koltuk lekesini 35 TL iç-dişçi çıkardı. 

Demek ki 550 TL size vermek büyük bir hataymış, öğrenmiş olduk. İstanbul merkeze bilgi verdiğimde konu ile alakalı ilgili temsilciliğin uyarı alacağı belirtildi. Umarım güçlü bir isim altında kolay para kazanma olamayacağını son kez anlarlar çünkü biz müşteriler kolay kazanmıyoruz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler