04 Nisan 2013 #1724844

Zeynel Çilli'den Trafik Cezası Hediyesi!

13. 01. 2013 tarihinde müşteri olarak gittiğim Ankara Tunus Caddesi mağazasında yaklaşık 1 saat kaldıktan sonra Zeynel Çilli mağazasından ayrıldım. O gün herhangi bir sorun yoktu. 08. 03. 2013 tarihinde adresime gelen trafik cezası makbuzunda ise Zeynel Çilli firması önünde dikey park yasağı nedeniyle ceza yediğimi öğrendim.


Tunus Caddesi'nde nasıl park edeceğim işyeri valelerince gösterilmiştir. Zaten tersi park etmeniz valeler ile muhtemelen kavga etmeniz anlamına gelir. Yapamazsınız. Ceza makbuzu ise muhtemelen yine valelerce ön camdan alınarak atılmıştır.


Konuyu bir kaç kez firmaya aktarmama rağmen oralı bile olmadılar. Cezadan ziyade özür dilemeyi dahi beceremeyen bir işletmedir Zeynel.

Mehmet 391 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Nisan 2013

    Konu ile ilgili Zeynel Çilli firmasının insan kaynakları müdürlüğü ile yeni bir telefon görüşmesi yaptık. İnternet uygulamaları nedeniyle bir şekilde e-posta mesajları bana ulaşmamış. Açıklama için teşekkürler..

  • Mehmet08 Nisan 2013

    Öncelikle yazdığınızın aksine tarafımıza e-posta ile ilgili bir cevap verilmemiştir. Hatta konuyla ilgili 09.03.2013 tarihinde 10:36'da ve 04.04.2013 tarihinde 10:05'te de bir cevap almadığımı belirtir hatırlatma e-posta mesajlarım saklıdır. Diğer husus için sizden sonra tiyatroya veya başka bir yere gitmiş olmamızın neyi değiştirdiğini anlayamamaktayım. Eşimle yaptığınız telefon görüşmesinde valenin adının kim olduğunu, valenin ismini bilemediğimiz durumda da yardımcı olamadığınızı beyan ettiğiniz de başka bir gerçektir. Dediğiniz gibi çalışan bir valeniz yok ise bu durumda bir uyarı yazısı görmeyi de beklerdik. Neden sorumlu tutulduğunuz konusu ise yukarıda da belirtmiş olduğum üzere ilk telefon konuşmamızda eğer valenin ismini biliyorsak bize yardımcı olabileceğiniz söylemidir. Kaç kişi valenin ismini alır ki, valenin ismini almadığımız için bizi sorumlu tutmaktasınız. Eğer valenin ismini alsaydık ne olacaktı. Bizlere nasıl yardımcı olacaktınız? İlk telefon konuşmamızda neden vale hizmetinin olmadığını belirtmediğiniz konusuna anlam verememekteyim. Ayrıca bu tarihe kadar yukarıda da tarih ve saatlerini belirttiğim hatırlatma postaları yazmış olmama rağmen hiç bir cevap almadım. Önemsiz posta dahil tüm klasörlerimde sizden gelen bir cevap yok. Lütfen gönderdiğiniz mail adresini ve gönderdiğinizi iddia ettiğiniz mailleri tekrar kontrol ediniz. Size gönderdiğim e-posta mesajlarında telefon numaram kayıtlı olup dilediğiniz takdirde konuyla ilgili iletişime de geçebilirsiniz. Cevap verme nezaketinizden dolayı teşekkür ederim. Beklediğim ağırlanmak değil, sadece bir açıklama idi..

  • Zeynel Çilli Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz, Daha önce yaptığımız görüşmelerde; eşinizin önce şubeyi sonra Şirketimizden İnsan Kaynakları Müdürü olarak beni arayarak konuştuğumuz, otopark şikayeti ile başlayan süreçte, sizlere gerek telefonda gerekse 7 Mart 2013 saat 10: 00 ve 11 Mart’ta saat 17:05 de attığım e-postalarla konuyla ilgili detaylı bilgi verdiğimizi sanıyoruz. Daha öncede paylaştığımız gibi Tunus caddesinde bulunan şubemizde bir vale hizmetimiz bulunmamaktadır. Sizin de bildiğiniz üzere vale hizmeti verilen yerlerde, arabanızı anahtarı ile birlikte valeye teslim edersiniz, karşılığında bir kart veya bir numara alırsınız ve sonrasında çıkabilecek herhangi bir problemde kendilerini bundan sorumlu tutabilirsiniz. Ama yineliyorum ki bizim bir vale hizmetimiz olmadığı gibi, şikayetimvar.com sitesinde yazdığınızın aksine, o gün bize değil tiyatroya geldiğnizi beyan etmiştiniz. Bizim gibi misafirlerini artık bir aile gibi kabul etmiş ve her türlü konuda yardımcı olmaya çalışan bir işletme için bize gelmemiş olmanız, size yardımcı olmamamız için bir neden değildir. Tiyatroya geldiğinizi söyleyip anahtarınızı bıraksaydınız ve yardımcı olmamızı isteseydiniz inanın aracınızla ilgilenirdik. Ancak dışarıda üzerinde herhangibir Zeynel Çilli’ye ait üniforma veya kimlik kartı olmayan ve sadece bizde çalıştığını söyleyen bir şahsa güvenerek para verdiğinizi bilemeyiz ve bunu takip etmemiz maalesef ki mümkün değildir. Bu konuyla ilgili neden sorumlu tutulduğumuzu inanın anlayamıyoruz. Size daha önce e-posta ile verdiğimiz cevaplamalarda da belirttiğimiz gibi, bizimle hiçbir ilgisi olmayan bu tatsız konuyu unutturmak ve sizleri yakından tanımak için istediğiniz herhangibir şubemizde sizleri ağırlamaktan keyif duyacağımızı yinelemek istiyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön