23 Ocak 2014 #2251400

Zeynel Çilli Cepa Şubesi Çalışanları Kaba Davranıyor!

Bir kaç ay önce Cepa Zeynel'den mercimek çorbası aldım. Tadı su gibiydi çünkü akşam saati olduğu için dibe çökmüştü. Bende geri götürüp tadının kötü olduğunu, çorbanın su gibi olduğunu söyleyerek tavuk suyu çorbası vermelerini rica ettim. Sonra kasada duran toplu bayan, 2 erkek aşçı ve 1 erkek çalışan sürekli konuşmaya başladı. Toplam 4 kişinin tavırları karşısında hayrete düştüm. Kasada duran toplu kadın ben sattığım malı geri almam, aşçı ise ben çorbayı güzel yaparım diye feryat figanlardı.


Bu davranışınız için sizi Sikayetvar.com'a yazacağım dediğimde de "yazın yazın biz okuruz" dediler. Bu kaba insanlar yüzünden marka imajları zedeleniyor. Bir daha Zeynel'den ne yedim ne de yediririm.

Cansu 796 Okunma

Cevaplar

  • Zeynel Çilli Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, Bize e-mail attığınız günün öncesi ve sonrasındaki gün bilgisayarımızdaki trojan virüsü yüzünden e-mailinizi kaybetmiş olduğumuz anlaşılmaktadır. Elimizde olmayan bu sorun nedeni ile özür dileriz. Şubelerimize yapılan şikayetleri işletme sorumluları bize bildirmekle çok kesin bir şekilde bildirmekle yükümlüdür ki,bu olayda işletmenin şikayetinizi bize doğru tarihte ama yorumlanarak aktarmış olduğu çok açık gözükmekte. Ürünlerimizin örnek numuneleri laboratuarımızca alınır ve son kullanma tarihine kadar saklanır. Ancak geçen süre nedeni ile maalesef ki bunu test edip size nedensel bir açıklama yapma şansımız kalmamıştır. Karşılaştığınız kaba tavrınsa hiçbir koşulda özrü olamaz. Sizle paylaşmak isteriz ki 22.01.2014 tarihi itibaren CEPA şubemizi biz ana firma olarak devralmış ve işletimine devam etmekteyiz. Dileriz ki CEPA şubesinde çorbamızı tekrar test etmek üzere sizi ağırlama şansımız olur.

  • Cansu24 Ocak 2014

    Firmanın cevabına cevaben; 1- Şikayetim zaten şube ile ilgili neden iletişim bilgilerimi bırakmalıyım? Şubeyi kendilerine mi şikayet etmeliydim? 2- Size 21.10.2013 tarihinde saat 19:57'de [email protected] adresine şikayetimi bildirdim. Mailler ile ilgilenmediğiniz için iletişim bilgilerim sizde görünmüyor olabilir mi? 3- SİRKEYİ DÖKEN BEN DEĞİLDİM, nişanlımdı. Bunu çalışanlarada izah ettim, anlamamakta ısrar ediyorlar ve yanlış bilgilendiriyorlar. 4- Ne iadesi kovdular resmen beni ordan. 5- 2. maddeyi yineliyorum; size mail attım ama geri dönüş olmadı! 6- Bir çok şubenizde, bir çok kere yemek yedim ve hiç bir şubede böyle bir muamele ve tad görmedim. 6- Şikayete böyle cevap veriyorsanız, gerekli tedbirleri almayacağınızdan eminim.

  • Zeynel Çilli Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, Sizin de yazdığınız gibi olay yaklaşık 2 ay önce gerçekleştiğinde, Cepa şubemiz bizi konuyla ilgili bilgilendirmişti. Şikayetinizi şubeye yaparak gittiğinizden hiçbir iletişim bilgisi bırakmadığınızdan şu zamana kadar size ulaşma fırsatımız da olmadı. Şubemizden bize aktarılan bilgi de ‘çorbalarınıza bolca sirke döktükten sonra çorbayı beğenmediğinizi, çok sulu olduğunu ve iade etmek istediğinizi’ söylemişsiniz. Elimizden geldiğince ürünlerimizi aynı standartta sunmaya çalışmaktayız, bu nedenle 17 şubemizde de sunulan ürünleri üretim merkezinde hazırlamaktayız. Personel eğitimlerine çok önem veren bir firmayız ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Şubedeki davranış tarzını ise keşke bizimle hemen paylaşsaydınız. Gerekli tedbirleri hemen alacağımız bilgisiniz sizinle paylaşmak isteriz. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön