Zeynel Çilli Zoraki Bahşiş Alıyor!

Emine Züleyha A. |

2 Kasım 2013 tarihinde eşimle Zeynel Çilli Ankamall şubesinde yemek yedik. 17.5 TL hesabımız geldi. 20 TL olarak hesabı verdik. Bize hizmet eden garsona ve paranın üstü gelmek bilmedi. 5 dk-10 dk bekledik restoranın boş olmasına ve 2-3 personelin kendi aralarına sohbet etmelerine rağmen bize 2.5 TL getiren olmadı.

Kasaya gidip hesabımızın üstünün neden getirilmediğini sorduğumuzda ise her hangi bir cevap alamadık. Bahşiş olarak kabul edilmiş anlaşılan, bırakın da kime ne kadar bırakacağımıza biz karar verelim.

Para üstü getirilecek olsa zaten muhakkak bozukluk olarak bırakılırdı ancak bahşişe zorunlu olarak el konulması çok çirkindi.

Etiketler :

Sunum Hizmeti / Garson Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  16:45

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz üzerine konuyla ilgili belirttiğiniz şubede bir durum inceleme yaptık ve söylediğiniz tarihte çalışan şube personelleriyle görüştük.Aldığımız geri bildirimlerde;Bıraktığınız hesap kutusndaki para üzerini gerçekten bahşiş olarak algıladıklarını söylediler.Tabi ki de bu açıklama para üzerini getirmemek için bir neden olamaz.Durumdan en az sizin kadar rahatsız olduğumuzu ve personeller üzerinde ayrıntılı bir inceleme başlatmış olduğumuz bilgisini paylaşmak isteriz.Sizden bu yanlış anlşılma ve hata için özür diliyoruz.Yapmış olduğunuz yapıcı eleştiri sayesinde bir daha böyle bir hata yapılmaması adına şubemiz ve tüm çalışanlarımız uyarıldı.
  Teşekkür edriyoruz.

  Zeynel Çilli