04 Şubat 2014

Zeynel Çilli Ankamall Çalışanlarının Kabalıkları

03.02.2014 öğle saatlerinde 3 arkadaşımla Ankamall şubesinde yemek yedik. Yemekten sonra 2 arkadaşım çay istedi. Bize 4 çay geldi. Biz de ikramdır, diye düşünerek içtik. Kasada hesabı öderken çay parası aldıklarını gördüm. Nedenini sorduğumda, siz 4 çay istediniz, bizde de çay ücretli cevabını aldım. Ben çay istemediğimi, masaya getirilince ikram olduğunu düşündüğüm için içtiğimi söylememe rağmen, kasadaki hanımın gayet ilgisiz davranışı canımı sıktı.

3 kuruşluk çayın parasında değilim; ama en azından, "kusura bakmayın, yanlış anlamışız" dese, benim için yeterliydi. Bunun yerine "bize 4 çay dendi" deyip ilgisizce işine devam etmesi sizin gibi bir işletmeye hiç yakışmadı.

Sinan 903 Okunma

Cevaplar

  • Sinan'ın Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

    Ben teşekkür ederim. Ağırlamış kadar oldunuz. Personelinizin daha özenli davranması için alacağınız önlemler benim için yeterlidir.

  • Zeynel Çilli Temsilcisi04 Şubat 2014

    TATLIYA BAĞLAYALIM! Değerli Misafirimiz, Öncelikle şubemizde maruz kaldığınız davranıştan dolayı, markamız adına özür dileriz. İlettiğiniz şikayetinizi, şube yöneticimizle hemen değerlendirdiğimizi ve gerekli uyarıları yaptığımızı bildirmek isteriz. Tekrarı olmaması için de şubeye eğitim uzmanımızı yönlendirdiğimizi de bilmenizi isteriz. Elbette bu sizin mağduriyetinizi gidermeyecektir. Ancak isteriz ki, siz değerli misafirlerimizin bize ilettiği iyi ve kötü tespitler kurumumuz için çok kıymetlidir. Şubemiz sizden özür dilemek, durumu tatlıya bağlamak için sizi ve yanınızda bir misafirinizi tatlı yemeye beklemektedir. Tunus şubemizde sizi ağırlayabiliriz. Sadece organizasyon için; yer, gün ve zaman isteğinizi iletmeniz yeterli. Güzel günlerde yine birlikte olmak umuduyla Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön