15 Ağustos
Yorum Yap
#10790327

Zeplin Car Oto Kiralama Kurumsallık Dışı Yaklaşım!

Sigortam aracılığıyla Zeplin firmasından bir araç tahsis ettiler. Zeplin'in getirdiği ilk aracı teslim aldım. İlerleyen zamanlarda aracı kullanırken sağ ön camının açıldığını ve kapanmadığını fark ettim. hırsızlık, yağmur gibi durumlar açısından sıkıntılı bir durum. Arıyorum ilgilileri, nasıl çözebiliriz? En erken yarın çözülebilir deniyor. E diyorum hırsız geldi ne olacak? Araçlar kaskolu cevabı veriyorlar. Bu kadar basit mi? Kaskolu ama evraktı kürekti beyan yazmaydı vs... Ben uğraşacağım. Neyse o gün yardımcı olamadılar. Ertesi gün için araç değişimi yapacaklarını söylediler. İstasyona giderken de 15-20 km ekstra yol yaptım. Zaten aracı aldığımdan beri yaptığım toplam km 50. araca yakıt aldım ki kullandığım kadarını ödeyeyim diye. İbre oynamadı.


Merak ediyorum onu tahsis edecekler mi? Anlaştığımız istasyondan aracı teslim aldım. İstasyonu gördüm yasa dışı mahalle arası kiralamalardan farkı yoktu görünüşünün. Oto yıkamanın içindeki kulübeden işlemler yapılıyor. Neyse sorunlu aracı teslim ettim ve daha düzgün sayılabilecek bir araç aldım. Aracı kullandık. Bu sürede sıkıntı olmadı şükür. Aracı teslim etmeden önceki gün kurumsal imaj verilen 444 0 134 numarasını aradım. Aracı yarın teslim edeceğim, nereye bırakayım diye sormak için. Bakan yok. Biri çıktı telefona daha sonradan şu an bu konuda yardımcı olamıyorum yarın sabah arayın diyor. Neyse teslim günü sabahı arıyorum telefona bakan yok.


Bu nasıl 444'lü numara? Karşınızdaki basit bir telefona bakan sistemden başka bir şey değil. Ve garip tarafı da şu ki, 444'lü numarayı daha sonraki aramalarımda meşgul çalması? Komik değil mi? Neyse aracı kendim teslim etmek için yakındaki istasyona gittim, saat 8,30 civarında. Kapalı. Bu nasıl kurumsallık? Şu an hala bekliyorum ki aracı teslim etmem için arayacaklar mı acaba?

Aydın 2.844 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler