Zeplin Car Oto Kiralama İkame (yedek) Araç Teslimat Problemi

Ufuk Ufuk08 Ağustos 15:18

Aracıma Sompo Japan sigortadan kasko yaptırdım. Çarpma sonucu aracımda oluşan hasar sebebiyle yetkili servise aracımı teslim ettim. Kasko poliçemde yer alan ikame araç asistans hizmetinden ne yazık ki faydalanamıyorum. Sebebi şu şekilde; tarafıma yönlendirilen Zeplincar Rental Araç kiralama firmakredi kartım olmadığı için bana aracı teslim etmiyor. Ben hayatım boyunca Kredi kartı kullanmadım, kasko poliçe tutarını nakit ödedim ve bu kasko yapılırken " kredi kartınız yoksa ikame araç asistans hizmetinden faydalanamazsınız demediler. Eşimin kredi kartını kullanmak istedim, ben yerimde eşimde evde olduğu için aynı anda ikimizinde araç teslimatında bulunmamız gerektiği için maalesef zeplincar yetkilisi aracı teslim edemeyiz dedi. Yani kredi karttım olmadığı için işimi nakit hallettiğim için cezalandırılıyorum. Maalesef karşınızda muhatap da bulamıyorsunuz. "Şeytan ayrıntıda gizlidir". Bu tarz oyunlara gelmemek için hayatımdan kısa bir anekdot.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Zeplin Car Oto Kiralama Logo Zeplin Car Oto Kiralama 08 Ağustos 21:22

Merhaba, Kredi kartı şartı ile ilgili tüm detaylar tarafımızdan aktarılmış olup, bu bilginin sigorta kanalı tarafından da sizlere aktarıldığı bilgisi iletilmiştir.Uygun şartlar oluşması halinde sizlere hizmet vermekten her zaman mutluluk duyarız.

profile-icon Ufuk 08 Ağustos 19:07

Geri dönüşünüz için teşekkürler ama keşke geri dönmeseydiniz. Çözüm üretemediğiniz gibi beni haksız olduğuma ikna etmeye çalışıyorsunuz. Profesyonellikten çok uzaksınız. Ve hizmet kalitesi anlayışınız olgunlaşmamış. Sizden ikame araç hizmeti alma çabamdan vazgeçiyorum. Kendi başımın çaresine bakarım. Umarım tekrar görüşmek zorunda kalmayız.

Zeplin Car Oto Kiralama Logo Zeplin Car Oto Kiralama 08 Ağustos 15:22

Sn.Ufuk Ç. merhabalar, Konu ile ilgili şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli araştırma ve incelemeler sonucunda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkürler

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler