19 Şubat 2016

Zen Pırlanta Ürünün Arkasında Durmuyor

2015 Aralık'ta aldığım elmas yüzüğü takalı daha 1 hafta olmuşken taşlarının biri yuvasından çıkmış. Zen Pırlanta mağazalarından birine götürdüm ücret alınacağını söylediler, kabul etmedim çünkü alırken kesinlikle kırılma olmaz demişlerdi. Garantisinin içeriğinde kırılma ve bakım garantisi olduğunu söylemişlerdi. Biraz huzursuzluk çıkarınca hiçbir ücret talep etmeden yaptılar. Ama yüzüğüm geldikten 2 gün sonra başka bir taşının yine kırılmış olduğunu fark ettim. Bu kez başka bir mağazasına götürdüm, yine ücret talep ettiler. Vermeyi kabul etmiyorum dedim, tüketici haklarına şikayet edeceğim. Bizim sayemizde para kazanıyorlar ve mallarının arkasında durmuyorlar. Satarken muhteşem bir güleryüz sergiliyorlar ama malında bir problem çıktığında asla üstlenmiyorlar.

Ömer 4.096 Okunma

Cevaplar

  • Ömer05 Mayıs 2016

    Bu şikayetimden sonra tüketici haklarına şikayetimi yaptım ve şikayetim kuruma ulaşınca büyük bir özenle bana Zen Pırlanta tarafından dönüş yapıldı. İsteğim yerine getirilerek yüzüğüm yenisiyle değiştirildi. Tüketici Haklarına yaptığım şikayetten sonra gösterdikleri ilgi ve alaka için zen pırlantaya teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Ömer17 Mart 2016

    Şikayetimin sonucundan hiç memnun kalmadım. Firmayı da kesinlikle bir daha alışveriş amacıyla tercih etmem, kimseye de tavsiye etmem.

  • Zen Pırlanta Temsilcisi11 Mart 2016

    Sayın Akar, Şikayetiniz ile ilgi sizinle irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz ilginiz adına teşekkür eder, sizi her zaman mağazalarımızda görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Zen Pırlanta

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön