15 Mart 2016

Zen Pırlanta Değişim Kampanyası Reklamları Aile Değerlerine Zarar Veriyor

Zen Pırlanta'nın son dönemde televizyonda çıkan değişim kampanyası reklamları toplumumuzun aile değerlerine zarar vermektedir. Bu reklamlar ile ile insanların birbirine aldıkları hediyeler küçümsenmektedir.

Zen Pırlanta yetkilileri şunu bilmelidir ki hediyenin önemsizi olmaz kaldı ki biz çam sakızı çoban armağanı deyimini çıkarmış bir toplumuz. Bu trajik reklamların yayından kaldırılması hususunu dikkate almalarını rica ediyorum.

Baran 3.846 Okunma

Cevaplar

  • Baran16 Mart 2016

    Sayın Zen Pırlanta yetkilisi, aşağıdaki mesajınızda; "Değişim kampanyası filmlerimizde de hediyeyi verenlere/aileye hissedilen sevgi ve saygının da gösterildiği gerçek bir duygu ve ihtiyaç konu edilmektedir" yazmışsınız fakat kendi Youtube.com sayfanızda paylaştığınız "Değişim Kampanyası Reklam Filmi 3" videosunda alınmış hediyeye "kelebek midir nedir pek belli olmayan" lafını etmişsiniz. Bu videoda göstermiş olduğunuz sevgi ve saygıya hayran kaldığımı belirtmek isterim. Pazarlama ekibinizi ve reklam ajansınızın sevgi ve saygı konusunda dışarıdan profesyonel destek almalarını tavsiye ederim.

  • Zen Pırlanta Temsilcisi16 Mart 2016

    Sayın Çelebi, Ülkemizde hediyeye verilen değer hepimizce malumdur. Değişim kampanyası filmlerimizde de hediyeyi verenlere/aileye hissedilen sevgi ve saygının da gösterildiği gerçek bir duygu ve ihtiyaç konu edilmektedir. Özel günlerde ve düğünlerde alınan hediyeler genellikle küçük veya pahaca değeri az olduğu için değil, günlük hayatta kullanılması zor olduğu için çekmecelerde/kasalarda/ziynet sandıklarında saklanmaktadır. Bununla birlikte pek çok evlenen çifte de bu hediyeler ev bütçesine veya kendi ihtiyaçlarına maddi katkı olacağı bilinerek verilmektedir. Filmlerimizde, çeşitli zamanlarda alınmış hediyelerin günlük hayatta kullanılamaması sebebiyle değiştirilerek, insanların ihtiyacına uygun veya her an kullanabilecekleri özellikte ürünler almaları için bir değişim kampanyası sunulmakta ve yine hediyeyi alan kişilere samimi teşekkürleri ifade edilmektedir. Değişimle birlikte hâlâ hediyeye itibar gösterilmektedir ve alan kişiye saygı korunmaktadır. Bu yakınlıktaki aile ilişkilerinin samimiyeti ve gerçekliği ile yola çıkılan mesajlarımızda, kimseyi kırmamız veya yanlış örnek olmamız söz konusu olmaz diye umuyoruz. Saygılarımızla, Zen Ailesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön