10 Kasım 2015

Zen Pırlanta Ürün Kusuru.

Ankara ankamall zen pırlantadan 2.500 TL peşin vererek tektaş aldım. Yüzük parmağıma büyük olduğu için ölçümü aldırarak parmağıma göre olmasını istedim yüzük 1 hafta tadilatta kaldı bana verildiğinde parmağıma hala büyük geliyordu. İstemedim aynı gün yüzüğün iadesini istedim. Sistemlerin bozuk olduğunu şuan için iade alamayacaklarını söylediler. 2 gün sonra beni arayarak yüzüğün iadesi olmayacağını 15 günü geçtiği için paramı yarı yarıya vereceklerini söylediler.

Toplamda geçen süre 20 gün. Sadece işin satma kısmıyla ilgileniyorlar. O kadar güleryüz tamamen aldatmaca. Aldığım yüzük forewarmark kategorisinde özelliği ise senede bir defa çıkması senede bir gün rezillik yaşamak istiyorsanız buyurun alın!

Özge 1.453 Okunma

Cevaplar

  • Özge 24 Kasım 2015

    Sorunum çözülmemiştir. Çözülmesi için bir adım atılmamıştır. Bana attıkları mesaj prosedür mesajı. Müşteri haksız firma haklı oh ne güzel. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti?

  • Zen Pırlanta Temsilcisi17 Kasım 2015

    Şikayetvar.com Yetkilileri Dikkatine, Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak kendisiyle mail yoluyla görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilginize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön