30 Nisan 2013 #1771888

Zeki Triko Hatalı Ürününü Değiştirmiyor!

09 Şubat 2013 tarihinde Bursa Koruparktaki Zeki Triko mağazasından 89 TL ödeyerek bir mayo aldık. Ancak, 2 ay olmadan mayonun kumaşı eridi ve deforme oldu. Problemi mağaza çalışanları ile paylaştığımızda hatayı kabul ettiler. Hesap ekstremiz olduğu halde, birebir yeni ürün değişimi veya aynı miktarda alışveriş çeki vermeyi reddettiler.


Müşteri sorumlusu olan L. Hanım da ancak, alışveriş fişi olması durumunda alışveriş çeki verebileceklerini söyledi. Hem suçlu, hem güçlü dedikleri bu olsa gerek. Hatalarını kabul ediyorlar, ama bir bahane ile değişim veya para iadesi yapmıyorlar. Hakkımızı yasal yollarla aramaktan başka çare bırakmadılar. Zeki Triko, markasına güvenenleri yolda bırakıyor.

Güneş 326 Okunma

Cevaplar

  • Güneş29 Kasım 2013

    Merhaba, biz haklı olduğumuz davamızı sonuçlandırdık. zeki triko, 89 TL değerindeki kalitesiz ürünü için icra yolu ile 245 TL ödemek zorunda kaldı. Darısı tüm diğer mağdurların başına. Hakkınızı sonuna kadar aramanızı tavsiye ederim. Keşke zeki triko müşterinin ne demek olduğunu bilseydi.

  • Güneş10 Mayıs 2013

    zeki triko malının arkasında durmuyor. Biz de tüketici mahkemesine verdik. Kalitesiz ürünleri için hakkımızı yedirmeyeceğiz. Seve seve ödeyecekler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön