15 Mayıs
#11976339

Zebramo.com'dan Aldığım Ürün sahte Çıktı, İade İstiyorum!

Zebramo üzerinden siteye kayıtlı 'rü---ar' kullanıcı isimli satıcıdan '333399116' sipariş numarası ile 'bruce Lee orijinal Figür' isimli bir ürün satın aldım. Ürün 13 Mayıs 2019 tarihinde kargolandı ve bugün yani 15 Mayıs 2019 tarihinde elime ulaştı. Ürünü alırken site üzerinde orijinal bir figür olduğu açıkça belirtiliyordu. Ürünü kontrol ederken videosunu dahi çektim çünkü içimde şüphe vardı emsallerine göre biraz ucuz olduğu için.


Ürünün kontrol bandı daha önce açılmış. Ürünün özellikle kol eklemi yerine oturmuyor. Ürünün damgalı olması gereken seri numarası damgalı değil. Yani ürün sahte Zebramo üzerinden sahte ürün satmak yasak ve bu kullanıcı bana sahte ürün sattı. Ürünü iade etmek istedim fakat 'Zebramo'ya Sorun Bildir' sekmesi üzerinden yazdığım mesajlara karşılık bulamadım. Satıcıya Sorun Bildir sekmesinden satıcıya sorun bildirirken de beni engelledi satıcı Ürünü mutlak surette iade etmek istiyorum. Yardımcı olmanızı bekliyorum Zebramo ailesi.

Oğuzhan Oğuzhan 1.761 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Oğuzhan'ın Teşekkür Mesajı16 Eylül

    Teşekkürler

  • Oğuzhan21 Mayıs

    Zebramo tarafından ürünü iade etmem konusunda kargo işlemi için bir kod oluşturuldu. Kargoyu iade ettim bu kod yardımıyla. Ancak sahte ürün satan satıcı adresine kadar gelen ürünü almamakta direndi. Zebramo müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek durumu anlattım ve bugün iade ettiğim ürün teslim alınmış. En yakın zamanda Zebramo havuzunda olan paramın tarafıma iadesini talep ediyorum ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları