sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Zebramo.com'da Sorunlu Hizmet!

Ayşe Ayşe1 yıl önce

Zebramo alışveriş sitesinden imdat İstanbul isimli, sahaftan özel baskı kitap almak istedim. Fiyat konusunda anlaşıp kargolama kısmına geldiğimizde sürekli fiyat artırdı. Buna tepki gösterdiğimde bana karşı da üslubunu bozdu. Siteye şikayette bulundum ama bu kadar müşteri ilişkilerinden uzak bir site daha olamaz, ilgi,alaka sıfır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ayşe 1 yıl önce

Bu konuda para iadesi söz konusu olmamıştır zira alışveriş gerçekleşme aşamasına gelmemiştir. Ürünleri almak için konuştuğum sahaf pazarlığımız bittikten sonra ürünlerin fiyatını arttırmış buna itiraz edince de uygunsuz tarzda konuşmuştur. Evet bunu defalarca size bildirdim. Bu konuda üzgün olduğunuzu ve talihsiz bir konuşma olduğunu gördüğünüzü söylemeniz dışında bir müdahaleniz olmadı. Sonrasında bütün konuşmalarımız silindi ve kitaplar yükseltilmiş fiyatları ile satıldı. Buna göz yummuş olmanız sitenin alışveriş için doğru bir adres olmadığının göstergesidir. Hiçbir şekilde tüketicinin haklarını savunmuyorsunuz.

profile-icon Ayşe 1 yıl önce

Satış gerçekleşmemişti. Verdiğiniz cevap benim sorunum ile alakalı değil. Satıcının tutumu ile ilgili sorun yaşadım ve siz çözüm sunamadınız. Şu an da olduğu gibi.

Zebramo Logo Zebramo 1 yıl önce

Merhabalar Ayşe Hanım, Siparişin iptali ve satış bedelinin tarafınıza iadesi yapılmış olup Yardım Merkezimiz üzerinden de bu bilgi sizinle paylaşılmıştır. Her türlü talebinizde, uygulamamıza kayıtlı email adresinizden, [email protected] adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz. Zebramo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular