07 Şubat
#11554902

Zebramo.com Yenilenmekle Haksızlıklara Devam!

Zebramo'nun yaptığı bangır bangır bağırdığı yeni özellikler gene haksızlıklarla dolu. Gene aynı kişilerin ürünleri öne çıkmaya başladı hem yan yana hem aynı ürünler. Haksızlık konusunda harikasınız Zebramo ekibi. İtiraz edecekler için resim (screenshort) ekliyorum.

Yuliya Yuliya 1.096 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yuliya11 Şubat

    Son bir ay içinde Zebramo tarafında uygulama için yapılmış olan güncellemelerinin sonuçları o kadar etkiliki söyleyecek söz kalmadı, acaba öne çıkanlar bunlar zebramoda çalışanlar mı ne? Hep aynı kullanıcılar hem yan yana hem aynı ürünler... Ekteki resimlerden demek istediğimi çok net görebilirsiniz.

  • Yuliya08 Şubat

    Zebramo tarafından yapıldığı (güya) yenilikler şuymuş meğer aynı kişinin aynı ürünleri öne çıkartmaktır. Hem belli ki bunlar dükkan veya mağaza sayfaları veya belki Zebramo ekibinde çalışanın birinin bilemiyorum ama üst üste aynı kişiler ve aynı ürünleri yan yana çıktığını günlerce izliyorum. Burda bir ürün öne çıksın haftalarca uğraşıyorken aynı kişilerin öne çıkması o kadar büyük bir haksızlık ki bir daha Zebramo ekibi adaleti desteklemesin mümkünse, orada o yok! Resim ekliyorum.

Ziyaretçi Yorumları