17 Nisan
#11859513

Zebramo.com Yargısız Üyeliğimi İptal Etti!

Zebramo alışveriş sitesine üyeydim. Eşim buradan çamaşır sepeti beğenmiş satıcının siteye yazmış olduğu 50.00 TL fiyattan satın aldım. Aradan 2 saat geçti. Satın aldığım ürüne sgd isimli şahıs benden 100 TL daha para ilave etmem halinde bana göndereceğini yoksa Zebramo alışveriş sitesine söyler satışı ederim diyerek beni tehdit etti. Bende böyle bir şey etik olmaz satın aldığım ürünü bana göndermesini söyledim.


O zaman satışı iptal edeceğim dedi. Bende kabalık yaptığını mesajla yazdım. Zebramo yardım merkezinde görevli Ç** E** isimli şahıs yargısızca üyeliğimi iptal etmiş. Bu zamana kadar Zebramo sitesinden 40 ürüne üzerinden % 10 paramı alırken çok iyi idi. Bu site ile olan bütün bağlarımı bitiriyorum. Böyle bir alışveriş merkezi asla olamaz.

Metin Metin 1.891 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Metin18 Nisan

    Zebramo yargısızca infaz ederek üyeliğimi dondurdu. Kişisel bilgilerimi silerek yok ederek Zebramo üyeliğimi iptal edeceğim. Destek hattına yazmama rağmen halen açmadılar. Olası bir dolandırıcılık halinde Zebramo sitesini sorumlu tutacağım. Bütün kişisel bilgilerim ellerinde kayıtlı olarak dururken tek taraflı kafalarına göre üyeliğimi asla donduramazlar. Kimse sütten çıkmış Ak kaşık değil. Orada çalışanların kişiliklerini bilemem. Yarın başıma kötü bir şey gelirse sorumlusu Zebramo sitesidir. Metin Karacan

Ziyaretçi Yorumları