Toplam çözüm sayısı
..
Zebramo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Zebramo.com Ödenmeyen İade!

1.756görüntüleme
Furkan
Furkan 18 Kasım 2018 21:44
Zebramo.com Ödenmeyen İade!
Zebramo.com Ödenmeyen İade!
Zebramo.com Ödenmeyen İade!

24.10.2018 tarihinde H*** wardrobe adlı kullanıcıdan 50 ve 70 TL olmak üzere iki adet ürün satın aldım. Ürünler aynı pakette tek bir kargo ile geldi. Ürünler bedeni uymadığı için 31.10.2018 tarihinde yardım merkezinden aldığım PTT iade kodu ile karşı tarafa gönderildi. Ürünlerin iadesi yardım merkezinin tavsiyesi üzerine geldiği gibi tek bir pakette gönderildi.

Ürünler 02.11.2018 tarihinde satıcıya ulaştı yardım merkezi ertesi gün iade işlemlerinin yapıldığını söyledi aynı gün 50 TL'lik iade gerçekleşmiş olmasına rağmen 70 TL'lik iade yapılmadı defalarca durumu anlatmama rağmen bana 14 günlük iade süreci anlatıldı duruldu iade işleminin gerçekleştiği gün Iyzico tarafından 50 TL'lik iade e postası geldi fakat 70 TL olan için bilgilendirme mesajı gelmedi.

İade işlemi yapıldı ise iade işlemine ait olan referans numarası ve dekont paylaşılmalıdır geri dönüş yapılmadığı takdirde gerekli yasal yollara başvurulacaktır.

Zebramo Logo
Zebramo29 Kasım 2018 21:51

Merhabalar Furkan Bey, Kullanıcılarımızdan Yardım Merkezimize ulaşan mesajlara geliş sırasına göre yanıt vermekteyiz; yoğunluk sebebi ile talebinizi hemen gerçekleştiremediğimiz için üzgünüz. Kontrol ettiğimizde iki siparişinizin de iptalinin sağlandığını, satış tutarlarına ait iadelerin yapıldığını ve bu bilginin Yardım Merkezimiz üzerinden sizinle de paylaşıldığını görüyoruz. Her türlü talebinizde, uygulama içerisinden Yardım Merkezi aracılığıyla ya da [email protected] üzerinden eposta yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Zebramo Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler