Zebramo.com Müşteri Hizmetleri Komedileri!

Serkan Serkan19 Mart 2019 14:45

Tam bir fiyasko, tam bir rezalet uygulama. Müşteri hizmetleri diye Chat sitesi kurmuşlar. Canlı destek diyorlar, yardım merkezi diyorlar, bize ulaşın diyorlar. Yazdığınız şey onların aleyhine ise cevap vermiyorlar. Lehlerine ise anında cevap veriyorlar. Müşteri hizmetleri numaraları yok.

Zaten mağdur sayısı üye sayısına eşitlenecek. Çinli wishi uygulaması bile buna bin basar. En azından haklı olduğunuzda hakkınızı savunuyor wishi, bunlar ona yanaşmadığı gibi uygulamanın ve müşteri hizmetlerinin hatalı yönlerini söyleyince cevap vermiyorlar.

Ayrıca satın alıyoruz bir ürünü adamla alışverişimiz biteli 2 yıl olmuş ben uygulamada adres ve telefon değiştiriyorum, eski alışveriş yaptıklarımda da değişiyor yani 2 yıl önce alışveriş yaptığım insan orada yazan numaramdan bana ulaşıp ürünü sorma bahanesi ile iletişim kuruyor.

Ağrımayan başınızı ağrıtmak istemiyorsanız, sahibinden var, G***var, N** var, T**** var en azından onların güvenilir ulaşabileceğiniz bir telefonu var. Bunlarınkinde o da yok o olmadığı gibi bir de mesaja da kafalarına göre cevap veriyorlar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler