29 Ağustos 2018
#10836704

Zebramo.com İptal Satış Boşa Ödenen Kargo Ücreti

Ürünümde hiçbir sorun olmadığı halde alıcı ürünü iade etmek istedi. Olabilir bu durumu anlaya bilirim fakat ürünün kargo parasını alıcı bana ödettirdi. Ve firma ile görüştüğüm halde hiçbir şey yapmadılar. Sorunlu hatalı çizik kırık deforme bir ürün versem tamam diyeceğim. Ama üründe tek bir sorun dahi yok. Demem o ki satış yapmadan önce 1 kere daha düşünün. Kargo parası ödeyebilirsiniz boş yere.


Kazanç sağlayacağım diye zarar etmeyin. Başka firmalardan satın ürününüzü en azından gelip alıyorlar. Şahsen ben artık öyle yapacağım. Komisyon parası da vermiyorsun. Paran sana kalıyor. Zebramo.com ' da komisyon veriyorsun da ne oluyor durum ortada mağdursun.

Hazal Hazal 5.113 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zebramo Temsilcisi03 Eylül 2018

    Merhabalar Hazal Hanım, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine göre, eğer satışını yapmış olduğunuz ürün Cayma Hakkı kapsamındaysa, alıcıların ürünleri herhangi bir neden bildirmeden yasal olarak iade hakları vardır. Her türlü talebinizde, uygulama içerisinden Yardım Merkezi aracılığıyla ya da [email protected] üzerinden eposta yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Zebramo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları