Zebramo.com İletişim Vs. Kullanmadığım Halde Siteden Attılar!

Selda Selda 24 Kasım 2018 01:36

Aldığım ürün fotoğrafta görünenden çok farklı geldi iade istedim satıcı dan iade istediğim için çeşitli hakaretler yedim siteye şikayetimi yazdım asla yardımcı olmadılar ve kimseyle iletişim bilgisi paylaşmadığım halde beni siteden attılar.

Aldığım ücretini ödediğim ürün henüz kargoya verilmemişti bilgilerimi tamamen sildiler mi askıya mı aldılar hiçbir bilgilendirme yapılmadı aldıklarım elime ulaşmazsa mağdur olacağım paramın üstüne yatarsanız sizi Allah'a havale ediyorum bu site üyelerine güvenmiyor üyeler size nasıl güvensin sorgusuz sualsiz askıya almak ne demek!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Zebramo Logo Zebramo 29 Kasım 2018 21:01

Merhabalar Selda Hanım, Talebinizi kontrol ettiğimizde, hesabınızın, Zebramo kurallarına aykırı, uygunsuz ifade içeren yorumlar sebebi ile süreli olarak askıya alındığını görüyoruz. Hesabınız şu anda aktif olup Yardım Merkezimiz üzerinden de gerekli bilgiler tarafınıza aktarılmıştır. Hesabınız o anda kullanılabilir olmasa dahi, hem satışlarınız, hem alışlarınız hem de bekleyen kargolar dahil her konuda [email protected] adresine mail atarak Yardım Merkezimize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Zebramo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler