Zebramo.com İade İçin Sorun Yapıyor!

Levent Levent02 Şubat 2019 10:31

Sadece kendisini garantiye alan bir platform. Almış olduğum ürünü iade etmek istedim. Bana bir ton saçma sapan şeyler öne sürdüler. Neden iade beden olmadıysa resimleme (kandırıldım beden olmadı bir de 7 lira kargo ödedim) karşı satıcı kişiyi ikna etmem gerektiği bütün bunları yaptım demiş olmama rağmen 2-3 günün sonunda baskı yapa yapa zorla ürün iade kodu gönderdiler. Ürünü ben iade edeli 5 gün oldu kendilerine tekrar bildirdiğim halde "sistemden kontrol ettiğimizde başka firmaya kargoya verdiğiniz anlaşılıyor "diye geri dönüşte bulunuyorlar tamamen yalan.

PTT Kargo anlaşmaları üzerine hatta indirim ile gönderdim hala bana kimse geri dönüşte bulunmuyor. 1 günde 1 mesaj ile sizinle iletişim kurmaya çalışıyor uygulama hele ki bir de şimdi sistem yenileme yalanı ortaya çıktı yatırdığımız paralar ortada yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Levent 04 Şubat 2019 21:52

Zebramoya iade talebinde bulundum şikayet ettiğimi söyledim avukatıma verdiğimi söyledim ama asla üzerine yattıkları hatta gasp ettikleri parayı geri iade etmiyorlar sistemler çöktü adı altında çoğu insanın parasına el koydular bana hala geri dönül olarak hiçbir şey olmamış gibi sipariş numaranıza ulaşamıyoruz diye cevap atmışlar benim mesajımdan 4 gün sonra lütfen cevap vermişler benim sayfamda görünüyor sipariş onlarda görünmüyormuş asla ama asla alışveriş yapmayın

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler